Wendy Amadea Krei

Dobrý den,
dlouhé roky jsem žila takový ten společensky atraktivní život (hodná dcera, hodná partnerka, studium VOŠ – obor finanční řízení, kariéra – kancelářské profese a řízení drobných projektů, dům a zahrada, pes …).

Když mi bylo 25 let prošla jsem prvním syndromem vyhoření. Ve 30 letech se toto opakovalo, přičemž jsem věděla, že není v mém životě jiná možnost, než začít hledat pravdu. Postupně mi selhávalo vše, co do té doby fungovalo. Moje mysl byla přetížená a vše, co se do té doby zdálo naprostou samozřejmostí najednou nebylo možné.

Cítila jsem neuvěřitelnou únavu a začala postrádat smysl života. Trpěla jsem řadou chronických potíží – alergie, astma, bolesti kloubů, … Postupně jsem začala mít velmi nepříjemné pocity a vize, kterým jsem nerozuměla. Pravda mého srdce se začala drát na povrch a já byla donucena (i když nyní vím, že to bylo v prvotním plánu mé duše) začít hledat pravdu o tom, kým jsem a co tu dělám.

V rámci své cesty jsem zjistila, že mé vnitřní dítě mělo schopnosti, které muselo z mnoha důvodů skrýt. Rovněž jsem táhla velmi silné karmické otěže z jiných životů, z rodových linií a kolektivního vědomí. Nějaký čas mi trvalo, než jsem se naučila se svými emocemi a se svou multidimenzionalitou pracovat a učím se samozřejmě doteď.

Když jsem ze sebe dostávala veškerý vztek, smutek a odstraňovala s pomocí Stvořitele pocity viny, strach a další nepříjemné emoce, začalo na mě vykukovat Světlo – začala jsem slyšet verše a zjistila jsem, že v kvantovém prostoru nejsou absolutně žádná omezení. K veršům mi přišly i melodie a vše čeká na to, až to začnu zpracovávat pro všechny lidi. Bohužel jsem nyní ve fázi, kdy musím mít dvě zaměstnání pro to, abych měla střechu nad hlavou a jídlo, takže na kreativitu, trénink zpěvu a tance, …. není příliš prostor.

Planeta Země nyní prochází obrovskou transformací (z 3D reality do 5D). Nyní se nacházíme v realitě 4D, která je přelomová, neboť 5D je realita, v níž se zhmotňují naše myšlenky a přání (a to vědomá i podvědomá). Proto je nyní nutné udělat obrovskou práci na sobě a změnit veškerá nezdravá a destruktivní přesvědčení, programy a vzorce. Pokud tedy chceme vědomě tvořit své vlastní životy a Novou Zemi.

Já jsem se rozhodla tvořit Novou Zemi a moc si přeji svojí tvořivost sdílet s ostatními.
Wendy Krei

Co pro mě znamenají emoce: Nezdravé emoce mohou zabíjet ostatní nebo nás samé, a to vědomě i nevědomě. Každá myšlenka a emoce řídí naše životy. Pokud nevíme, jak s emocemi pracovat, stáváme se obětí našich životů, neboť naše podvědomí je z cca 96% řídící silou tvoření naší reality.

Přeji si, aby každý člověk na této planetě věděl, jak pracovat se svými emocemi, neboť jsou to všechno zranění a programy z minulosti, z kolektivního vědomí a z rodových liníí. Pod tímto vším se skrývá naše Skutečné Já – Božské Já.

Všichni neseme vědomí Boha (Bůh není v kostele nebo v rukou vyvolených – je v nás, i všude okolo nás). A miluje nás Bezpodmínečnou láskou, nikoliv láskou překroucenou „božími příkázáními“ kterými jsme po staletí krmeni řadou církví. Ďábel je tam, kde není Bůh. / Temnota je tam, kde není Světlo. Pravda se skrývá v každém z nás. Dříve jsme pro ni umírali. Nyní přichází éra, kdy se můžeme rozvzpomenout na to, kým jsme, aniž bychom pro to museli trpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.