4 thoughts on “Irena Topinková – Opilá Kampa

  1. Takto nějak bych mohl vnímat Kampu po přiměřeném Silvestrovském veselí. Domy vyzývají k návratu roztomile, lehce vychýlené postavičky. Vtipný nápad.
    David Marný

  2. „Opilá Kampa“ je oblečena celá v svátečním zimním svrchníku a láká k procházkám, chce to jen teplou čepici a šálu – a vyrazit.

  3. Já jsem již dle svého přesvědčení hodnotil. Teď bych rád jen poukázal na jednu věc. Jak je možné, aby jeden mstivý člověk, mohl zpětně naprosto nesmyslným množstvím hlasů snížit nejen původní vysoké hodnocení čtenářů za velice oduševnělé a nadčasové básně, fotografie i počítačovou grafiku a to nejen za tento rok, ale i za rok 2019 a 2020, kde tehdy porota rozhodla? Mám doma zaznamenaný průměr čtenářů vždy až po rozhodnutí poroty. Vždyť to znehodnocuje konání poroty a znevažuje emoci jako takovou. Vždy jsem si tohoto projektu velice vážil. Mrzí mne to. Ztratil jsem veškerou důvěru. Probíral jsem to s přáteli, kteří emoci také sledují. Mají stejný pocit.
    David

  4. 18.9. 2021
    Jsem rád, že ten mstivý, bezcharakterní člověk, který napáchal letos v emoci tolik škody a poškodil několik, zvlášť špičkových autorů , když si např. dovolil změnit hodnocení čtenářů u této autorky dva roky zpět spoustou falešných hlasů u všech kategorií z průměru cca ze 4, 80 až na 1, 78 a to už dávno po vyhlášení poroty, což je nepřípustné. Výstižně kritických recenzí, které na něho upozorňovaly je hodně. Nevím, jestli odstoupil sám, nebo byl dodatečně vyloučen. V tom případě by porotě prospělo, kdyby zmizel i mezi vítězi za poezii. Čemu by vadilo, kdyby tentokrát byli vítězové pouze 3 ? Doufám, že příští rok se v emoci už vyskytovat nebude. Ono skutečné básníky by ani netěšilo být ve společnosti někoho, jehož prostoduché říkánky ještě i s hrubkami zvítězí nad kvalitními autory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.