Wendy Drahotušská

O autorovi: Fotograf
Wendy Drahotušská je 34 letá fotografka narozená na Moravě, v současné době žijící v Praze. Autorčiny výrazné a odborné znalosti v oblasti makro umění, dávají podnět k životu detailům ukrytých pod povrchem. Především je fascinována symbiózou mezi lidskými bytostmi a biosférou, což dodává její práci bohatý a nezaměnitelný rozměr. Fotografka se vsé tvorbě věnuje několika disciplínám a všechny odráží její naději. Formuluje své zážitky, které transformuje k pochpení a proměně stavu duše.
Autorka vybrala 3 fotografie z experimentálního projektu VOLUNTARIO. Jedná se o snímky, ktreré ukryvají vnitřní příběh a emocionální zážitek. Do své práce zakmponovala sklo, které se vyznačuje svou pevností a současně křehkostí, jež je charakteristické pro její duši.
Wendinu další práci můžete nalézt na:
https://www.instagram.com/wendydrahotusska/
https://www.facebook.com/WendDyPhotography
https://www.flickr.com/photos/wendydrahotusska/

Co pro mě znamenají emoce: Emoce jako takové, pro mě znamenají základy tvorby. Bez emocí nelze tvořit. Emoce vyvolávají naší reakci na určitou situaci, v níž se nalézáme a skrze ní se můžeme projevovat a obohacovat vizuální svět. E-moc-e jakožto kulturní projekt podporující české umělce, pro mě znamená možnost dalšího sebeprojevu skrze dílo. E-moc-e nabízí prostor umělcům k sebevyjádření svých emocí skrze art.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.